SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pa regjistrim i ka kalu qe nje muaj informata 044724224
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Lloji :
Renault Kangoo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
83674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mundsia per vendosjen e karrigeve
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »