SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes w126 /280se
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '15
Lloji :
Mercedes 280
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1984
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
83693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit 1984,motori turbodiesel 2.5,i vitit 1993, interkoler. I ruajtur shume mire, motorin e ka te shkelqyer, gjithashtu edhe karaserien, qka shihet edhe ne foto.
Regjistrim edhe 1 vit te plote.
Mundesi nderrimi me veture me te vogel.

Nr tel. 044-676-685
Informata rreth publikuesit
Qëndrim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »