SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha R1
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
ID e produktit :
83714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet motorri R1 ne gjendje profekte asht extra ka xenon bixenon pak ivozitun ka dogan te pagume asht rks ka regjistrim edhe 4 muj goma te reja servisi inkryer
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë
+37744355229
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »