SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
83773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti i prodhimit 1992 1.9 dizel ,osht i rujtun muni me ardh me pa, per bleres serioz ka zbritje
Informata rreth publikuesit
arianit
Klinë
049285544
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »