SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 2.0 diessel me clim me airbag karrikat me nxemje etj..
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '15
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
83785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 2.0 diessel tds 97
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lutfi
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »