SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grand Scooter
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '15
ID e produktit :
83796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Grand scooter SUANY 150CC viti i prodhimit 2010. Eshet ne gjendje perfekte , i regjistruar deri ne muajn e 9 (shtator) rks. Posedon 2 qelsa , shlem (kapel mbrojtese) kapak bagazhi me amortizer dhe bagazh te madh.
Pres bleres serioz. Postuar nëpërmjet celularit.
Numri i telefonit. 049239715
Informata rreth publikuesit
Artan
049373720
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »