SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Ducato 1.9 Diesel
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Ducato 1.9 Diesel
Viti i prodhimit 1998
Ne gjendje shum te mire
Goma te reja
Informata rreth publikuesit
Adonis
Prishtinë
045632074
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »