SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
ID e produktit :
83811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* Opel Corsa 1.3
* Viti i prodhimit 2007
* Tre dyer
* BordComputer
* Timon hidraulik
* KLIMA
* Hallogenka
* Airbag
* ABS
* Mbyllje qendrore
* Pasqyre Elektrike
* Radio/CD

Nr kontaktues 045222200 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpëtim
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »