SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a8 3.0 tdi -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '15
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a8 3.0 tdi full opcion
abs
esp
airbeg
klimatronik\
ulset me nxemje
ulset me elektronike me levizje
4 dritaret me rrym
perde mrapa fabrikisht me rrym
navigacion te madh me magacin
dwd+tv
dritat xenon bi xenon
etj,,,,,,
Informata rreth publikuesit
ag mercedes
Ferizaj
044210939
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »