SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2002 2.5 v6 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '15
ID e produktit :
83864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw passat 2002 2.5 v6 tdi i tkuqe vetura esht ne gjendje te rregullt ka klim nxemje karrikave karrikat i ka gjysem lekur vetura ka tv per mbrapa po ashtu ka edhe muzik extra per me shum na kontaktoni ne numrin 049 375 841 ose ne viber +38649375841
Informata rreth publikuesit
Naa
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »