SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda silver wing 600
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '15
ID e produktit :
83881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet honda silver wing 600 2003 me letra Italiane
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
De
Shkodër [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »