SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 2.7hdi biturbo 6v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
83896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Peugeot 407
-Motorri 2.7 b turbo v6
-205ps (150kw)
-180000km
-Dizel
-Viti i prodhimit 2007
-Fellne
-Dritat me llup
-Gomat e mire
-Rregullimi shpejtesie (Tempomat)
-Automatik tiptronik 7shpejtsi
-KlimaTronic,
-Sensore parkimi.
-Dritaret elektrike.
-ABS,
-ESP,
- Sensor te shiut,
-Karrikat gjysem lekur
-Shume ne gjendje te mire
-Kontakti 044258344
-Mundesi ndrrimi
Informata rreth publikuesit
Afrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »