SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET FIAT PUNTO VITI 2002 BENXIN 1.8 16V
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
235,695
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
83900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES FIAT PUNTO BENXIN+PLIN DIREKT NE DIZNEE 1.8 16V REGJISTRIM IKA SKAKDU ME DENIME KLIM AIRBEG ABS FELLNE KARRIKAT GJYSM LEKUR SHUM IPAQT PER MASHUM INFOO 044 216 127
Informata rreth publikuesit
nuhi
Kaçanik
044216127
FERIZAJ [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »