SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamionet DAF
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,450
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1991
ID e produktit :
83904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kamionet DAF-400, ne gjendje shume te mire teknike, nuk ka nevoj per investim. -Viti i prodhimit eshte 1991. -Pesha 3.5 Ton -Lenda djegese DISEL 2.4 -Regjistrimi : I Çlajmruar me kohe. Pres bleres serioz. Numri i telefonit : 044 149 591
Informata rreth publikuesit
Engjëll
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »