SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Open Movano, 2008
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Lloji :
Opel Movano
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
109,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
ID e produktit :
83916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes/nderroj Opel, Movano, viti i prodhimit 2008. 2.5 kubik, lenda djegese: dizell, 109.000 kilometra te kaluara, i pa doganuar, me tabela te Zvicrres. Automjeti posedon libren e servisit, eshte ne gjendje perfekte si brenda edhe jasht, tip-top. Ekziston edhe mundesia e nderrimit me kamionet te modeleve te reja. Ju mirepresim...
Informata rreth publikuesit
burim.aliu89
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »