SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
83917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet BMW X5 ne gjendje perfekte]
-karrigat lekure
-karrigat me nxehmje dhe memorje
etj
Informata rreth publikuesit
seri
Vushtrri
045453966
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »