SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bekim
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
ID e produktit :
83941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorin yamaha 125 cm 3 osht ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir ndrrim i mundshem me iphone 5s per info te tjera mund te lajmeroheni ne nr 049 227 598+ viber
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Kaçanik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »