SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet citroen c3 1.4 dizel
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '15
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
83970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
citroen c3
1.4 dizell
viti 2004
ka regjistrim deri ne muajin e 11
044 492 207
Informata rreth publikuesit
holtion
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »