SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1.5 Diesel
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Lloji :
Mercedes 500
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
84009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
, mund te gjendet ne hekurishte te ndryshme kudo.
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
044 850 312
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »