SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E 270 T CDI Automatik Elegance
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2685.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
84042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz E 270 T CDI Automatik Elegance
Çmimi: Me marrëveshje
Model i vitit: 2005
Lënda djegëse: Dizel
Fuqia motorike: 130 kW (177 KF)
Ndërruesi i shpejtesisë: Automatik
Të dhënat teknike:
Kapaciteti i motorit: 2685 cm³
Shpenzimet mesatare: 7,1 l/100 km
Shpenzimet magjistrale: 6,2 l/100 km
Ngjyra: e Argjendtë e shkëlqyer (Iridium)

Përmbledhje:
“TOP MAKINË FAMILJARE e mirëmbajtur rregullisht, e garazhuar dhe pa duhanpirës”
Servise të rregullta kontrolli me dokumentacion të bashkangjitur dhe faturat – me libër servisi të rregulltë gjatë shfrytëzimit në Gjermani si dhe në Kosovë;
Makina e blerë personalisht nga Gjermania për shfrytëzim familjar më 2012;
Makina shitet për arsye të ndërrimit të modelit;
Të gjitha pjesët hargjuese të ndërruara – Libri i servisit me të gjitha faturat janë të bashkangjitura;

 €110.00 Bateria e re “Varta” 95 mAh;
 €270.00 “Wahler AGR-ventili” i ri;
 € 90.00 Nxemësat “Beru” (2, 3, 5) të ndërruar;
 € 96.00 “Lemförder” mollëzat dhe sponat në boshtin e pare;
 €100.00 “Textar” gurtnet para dhe prapa;
 € 78.00 “LiquiMoly” 4605 5W-30 (6.5 litra) rregullisht i përdorur si vaji motorik;
 € 50.00 Vaji i frenave i ndërruar;
 €250.00 Sistemi i amortizimit/federimit prapa komplet i ndërruar;
 € 35.00 “Osram” xenon llambat - majtas para;
 €550.00 Serviset e rregullta të mirëmbajtjes;
Specifikat:
 Bordkompjutor
 Tempomat
 ABS
 ESP
 SBC
 ASR
 CD /Tuner/Radio
 Klimatizimi (Klimaautomatik) me dy zona – para/prapa
 Timoni multifunksional
 Servo-timon
 Parktronic System (Senzora parkingu - Para, Prapa)
 Senzorë të shiut
 Dritaret elektrike
 Ulëset elektrike
 Ulëset me nxemje
 Ulëset e prapme shtrihen (komplet & asimetrike)
 Mbyllje qëndrore me telekomandë
 Pasqyrat elektrike
 “Alufellne” 16”
 “Airbag” (Para, Anësor)
 Bllokadë elektrike
 Bi-Xenon drita
 Rregullator të nivelit të dritave
 Senzora të dritave
 Drita të mjegullës
 “Partikelfilter”
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
049169170
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »