SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial 150cc hsi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '15
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
84043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes motorrin mondial 150cc hsi ne gjendje teper të mir per me shum informata me kontaktoni 049482078
Informata rreth publikuesit
azem
Mitrovicë
049428078
ura e gjakut [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »