SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 1.8, 1992 188427 km
Çmimi :
€2,050.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
188,427
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
84051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 3 Benzin, viti i prodhimit eshte 1992, I ka 188427 Km te kaluara te garantuara.
Me regjistrim deri ne muajin Mars 2016. Nuk eshte hipotek dhe perkthimi mund te behet pa kurfar problemi.
Eshte i Importuar ne vitin 2002 nga Austria, jemi pronari i vetem në kosovë qe 14 vite.
Eshte shume ruajtuar, si mbrenda ashtu edhe jasht (shiko fotot)
Vetura ka liber te servisit deri ne vitin 1999, eshte ne gjendje shum te mir teknike pa asnje vrejtje.
Vetura eshte pak vrame posht te dera e dhjatht ( shiko në foto).e ka shofershajmen e krisur.
Vetura i ka dy qelsa, motorrin e ka 1.8 kubik me 55 kw,
Per momentin i ka 4 goma te veres 14'', i ka edhe 4 goma te dimrit M+S 13''
Vetura gjendet ne Prishtinë.Nr i tel. 044-882-616
Viber+377 44 882 616
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044 882 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »