SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault espaso
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '15
Lloji :
Renault Espace
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
21,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
84060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault eapasu viti 2002 PosedonKlim abes airbag gjama elektronik tempomat ka te kaluara 210mij me.liber servisit posedon 7ulse vetura o shum ne gjendje te mir si mrenda po edhe jashtNr telit 044-235-666
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »