SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW X3 nga Italia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '15
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
84063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW X3, 3.0 diesel, nuk ka korizion, gomat e reja, kondicioner, ABS, timonin servo me rregullator posht lart, mbrapa dhe para.
Shume e ruajtur dhe ne gjendje te mire.
Cmimi me marreveshje ose mundesi ndrrimi me banese ne Prishtine!

Viber: +39 3896318725
Informata rreth publikuesit
hamdi.muhameti
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »