SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Partner
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '15
Lloji :
Peugeot Partner
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
84087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot Partner viti 2007 1.9 disel . regjistrim edhe 3 muaj,
servis gjitha per me shume kontakto. 049/117 313
bejme edhe ndrrim
Informata rreth publikuesit
Sedat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »