SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 CDTI -05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
84169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- OPEL CORSA
- MOTORI 1.3 CDTI
- VITI I PRODHIMIT 2005
- KLIMATRONIK
- XHAMAT AUTOMATIKE

Bej nderrim me veture mundesisht me ndonje Pick Up

p.sh

Vw Caddy, Opel, Peugeot etj...
Informata rreth publikuesit
Ferdi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »