SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
84201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen POLO
Viti i modelit- 2005
Lenda djegese- Benzin 1..4
Marsh- Manual
Kilometrazha - 150 000
Regjistrim deri ne dhjetor
2 guma ver dimer me dy par fellne
Informata rreth publikuesit
Durim
Prishtinë
045-644-356
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »