SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kangoo - 2000
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '15
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Viti :
2000
ID e produktit :
84387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Renault #Kangoo - 2000

1.4i 044157317
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni DRITONI
Ferizaj
044 157 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »