SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen/VW Golf - 2005
Çmimi :
€5,699.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Viti :
2005
ID e produktit :
84658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Volkswagen/VW #Golf - 2005

Golf 5 1.9 TDI
74 KW -101 PS
Viti i prodhimit:2005
I regjistruar RKS i skaduar qe 10 dite
Ne emrin tim personal

VETURA POSEDON:
*Klimatronik
*Abs
*Airbag
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand + 2 QELSA
*Gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Fellne te mira
*5 + R shpejtesi
Vetura esht ne gjendje te mire teknike
Ne emrin tim personal dhe nuk eshte ne hipoteke
Perkthimi behet menjehere

QMIMI:5699 €

BEJME NDRRIM

KONTAKTO NE :044-922-633 ----- 044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Informata rreth publikuesit
Audi
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »