SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2010
Ekstra :
Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
84710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.2 16v Clima,Automatik Tiptronik,Navi,Dwd,bordkomjuter,xhama elektronik,Pasqyre Elektronike, 2Qelsa,2Par goma Vere Dimer te reja,Servisin e kryer un Gjermani,Pa Dogan etj. per me shum kontakto Nr.049 80 88 81 ose Viber 044 357 357
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim
Podujevë
044357357
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »