SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Marea 1.9 jtd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Marea
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
84843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet Fiat Marea 1.9 Dizel
Servisin ekrym komplete
2 pare Fellne
Sistemin Parrot Automtik i vendosu Ekstra
Informata rreth publikuesit
Memi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »