SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x3 3.0 dizell
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
84845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw x3 2004 3.0 d i zi me regjistrim deri 02.2016 dhe me gjitha serviset e kryera.km 170.000 te kaluara posedon xenon,lekur,gps navi,charger me 6 cd panoram 4x4 etj.Bejme ndrrim edhe me audi a8 range rover
045688739
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »