SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MErcedes E clas 220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '15
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
84848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose ndrrohet vetura mercedes E class 220 viti 1997
Informata rreth publikuesit
Florent
Rahovec
044182075
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »