SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial hsi 150cc
Çmimi :
€620.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '15
ID e produktit :
84856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MONDIALI HSI 150CCI GATSHEM PER VER GUMA TE REJAVAJIN E NDRRUARME SENE EKSTRASHUME I SHPEJTDHEZ NGA 30M DISTANCE DHE ESHTE ME ALARM
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »