SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
84868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 3.0 dizel quattro 2005
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Noli
044375872
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »