SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BMW 735 BENXIN 3.0 AUTOMATIK
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '15
Lloji :
BMW 735
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
29,865
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1988
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
84891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BMW BENXIN 3.0 AUTOMATIK RKS POR IKA SKAKDU PER MASHUM INFO 044 216 127
Informata rreth publikuesit
nuhi
Kaçanik
044216127
KAQANIK [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »