SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c SportLine
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
ID e produktit :
84897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I posa ardhur nga Gjermania, ne gjendje shum te mire Mekanike dhe estetike , gjethqka sa i perket vetures me garancion , km gjithashtu , komplet servisi i fundit i kryer para 1500 km , vetura eshte pa asnje defekt. kontakt :049-744554
Informata rreth publikuesit
Berat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »