SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 3 1.9 SDI
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '15
Lloji :
VW GOLF
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
84943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 1.9 Sdi origjinal disel 47kw 68Ps ne gjendje te rregullt teknike dhe optike me regjistrim deri ne shkurt 2016
Golfi eshte 1998 seria e fundit e golf 3 dhe ka keto performanca:
Ngjyre te verdhe metalike,servo,Muzike,2 qelsa,hallogenka,AirBag,kuke per terheqje,tapacirat lekure,xhama te zi,konfor te mirembajtur dhe te paster,goma te mira etj
Per me shume info: 044 459 627
Qmimi i dikutushem...
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Veterrnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »