SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
YAMAHA 125 cc ne gjendje shum shum te mire
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '15
ID e produktit :
84953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
yamaha 125cc ne gjendje shum te mire si motorrike ashtu edhe optike ka motorr teper te mire te fuqishem dhe shpenzime minimale 4litra 200km garantoj motorri ka te ndrruara te gjitha sajlet i punojn kompet fritat shenjat kilometrazha etj gomat ika te mira batarin e mire poashtu i regjistruar ne rks pa denim osht i ngjyrosun komplet qe 3dit shihet edhe ne foto ka ftofjen me uj lladjnak e shum sene tjera mund te vini e bindeni edhe vet pres bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Taf
Fushë Kosovë
fushe kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »