SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 1.8 Highline
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Child Locks, Karrige Elektrike
ID e produktit :
84964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 1.8 benzin Klima tronic karrigat me nxemje enterier shum te paster karrige gjysem lekur vollan 3 sh. regjistrim deri ne mujin e 8. hargjime te vogla cmim i volitshem mund te kontaktoni ne nr 049696937ose viber 044800076
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »