SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4 1.9 tdi u shit
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Spoiler
ID e produktit :
84965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.9 TDI dizel 4 dyer me 10 muaj regjistrim
shum i ruajtur jasht dhe mrena. shiber, 4 goma te reja frena e ndrrum rryp dhamzor te ndrrum me liber servisi nuk ka klim
tel 044800076 dhe 049696937 Urgjent
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »