SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Expert i ri -2014
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '15
Lloji :
Peugeot Expert
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
4,200
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
84983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot Expert, Kombi i mbyllur, i doganuar dhe i regjistruar KS-deri 2016.
Informata rreth publikuesit
eismajli
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »