SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 250D-91
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '15
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
85002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Informacionet e Vetures:
Regjistrim deri ne muajin 4 te vitit 2016
ABS
Dy Xhamat e para elektrike
Fellne 16 zoll me guma te mira
Numri Kontaktues :044371963
Informata rreth publikuesit
Muharrem
Gjakovë
044371963
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »