SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes motorrin mondial
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '15
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
85004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorrin mondial 125cc shum pak i perdorun ne gjendje tmir , arsyeja e shitjes eshte sepse dua te marr nje motorr me te madh

numeri kontaktues : 044-912-472
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »