SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi a3 1.9 tdi ne gjendje perfekte teknike!!!
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
85024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a3 1.9 TDI sportback në gjendje perfekte teknike.Vetura posedon airbag,abs,esp,senzorë parkingut ,fellne s'line, nxemje qendrore të dyfisht, xhama elektrike,pasqyre elektrike,bord computer,sterio music,5 dyer,libër të servisit,kilometra të garantuara 173.000km.
Informata rreth publikuesit
Triumf
Prishtinë
044499694
veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »