SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes polo 1.4 tdi ne gjendje perfekte!!!
Çmimi :
€5,550.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
85025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes apolo 1.4 tdi në gjendje perfekte teknike.Vetura posedon airbag,abs,esp, ,fellne , nxemje qendrore të dyfisht, xhama elektrike,pasqyre elektrike,bord computer,sterio music,5 dyer, ,kilometra të garantuara 165.000km.
Informata rreth publikuesit
Triumf
Prishtinë
044499694
veterrnik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »