SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEl VECTRA 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
85026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OPEL VECTRA
*VITI PRODHIMIT 1990
*MOTORI 2.0
* BENZIN + PLIN PUNON NE TE DYJAT SHUM MIR
*NUK KA KORIZION
*GOMAT E MIRA
* ESHTE SHUM E RUAJTUR
*REGJISTRIM DERI NE GUSHT
*ABS
*CENTRAL
*TIMON SERVO ME LEVIZJE POSHT LART
*XHAMAT ME RRYM
*RADIO ME CD
*GJENDEM NE KAMENICE
*PER ME SHUME INFO 044 811 150 ose 044 686 671 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »