SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET MAN 3 AKS , RIKORKIO 5 AKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '15
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
518,072
Viti :
2000
ID e produktit :
85047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kamioni MAN 33.464 3 AKS viti i prodhimit 2000 i ardhur nga jasht pa doganë kamioni është në gjendje të rregullt,po ashtu i rujtun si jasht ashtu edhe brenda , posedon 2 shtreter per fjetje. Rimorkio 5 AKS viti i prodhimit 1993 pesha maksimale e lejuar 77,600 kg, është e regjistruar në RKS mirëpo e qlajmruar . Të interesuarit mund të kontaktojn në +37744/556-024 + Viber
Informata rreth publikuesit
Mergim
Prishtinë
+37744556024
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »