SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Golf 1.9 diesel, me kondicioner
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
246,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
85077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Volkswagen Golf 3
kamio manuale
1.9 TD, nafte, shume ekonomik (konsumi 5 litra/100 km)
motorri i eshte nderruar para 4 vitesh, pra ka me pak kilometra se 246 000
kondicioner
4 goma te reja 95 %
xhama elektrike
pasqyra elektrike
mbyllje qendrore me pult
tapiceria shume e paster dhe e mirembajtur.
targa te reja shqiptare dhe dokumenta te rregullta
Makina shitet per arsye mosperdorimi !
Cmimi pak i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Dori
Prizren
+355693935991
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »