SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ml
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
Lloji :
Mercedes ML 280
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
85085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ML 280 viti prodhimit 2006, 147.000 klm te garantuaraServis te kompletuar Frena para mbrapa te reja, i kompletua ne gjendje perfekteGoma vere te reja sapo te blera ne euro gomDunllop, gjithashtu te dimrit te reja 1 vit regjistrim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atron
049333377
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »